Hybrydy na paznokciach

Tradycyjne lakiery do paznokci, niezależnie od tego, jak dobre by nie był, nie cieszą się długą żywotnością na płytce. Czasem zaczynają odpryskiwać, łuszczyć się i matowieć już po kilku godzinach od nałożenia. Oznacza to konieczność ciągłego dokonywania poprawek, by zachować paznokcie w idealnym stanie. Odpowiedzią na te problemy jest manicure i odpowiednie hybrydowe pedicure z użyciem lakierów.

Manicure hybrydowy

Jest to bardzo prosty zabieg, jeśli jednak ma być odpowiednio trwały, należy go wykonywać w renomowanym gabinecie kosmetycznym. Jego zasady są bardzo proste. Na odpowiednio przygotowaną płytkę nakłada lakiery hybrydowe – mają taką samą konsystencję jak tradycyjne lakiery. Później utwardza się je w lampie UV przez określony okres czasu. Dzięki temu zastygają na paznokciu, tworząc trwałą i pełną blasku powłokę.

Pedicure hybrydowy

Hybrydy z powodzeniem można także położyć na paznokciach stóp. Uzyskana w ten sposób powłoka lakieru bez żadnego uszczerbku i odpryśnięć wytrzymuje nawet trzy tygodnie, wciąż zachowując pełnię blasku. Po tym czasie należy udać się na zabieg uzupełniania lakieru, by pozbyć się nieestetycznych odrostów. Pomalowane paznokcie świetnie wpływają na wygląd stóp, czyniąc je bardziej zadbanymi i kobiecymi.