Manicure vinylux – czy warto?

Manicure vinylux posiada bardzo wiele zalet, dlatego też z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób korzysta z jego dobrodziejstwa. Paznokcie vinylux to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które nie mają wolnego czasu na regularną troskę o stan i wygląd swoich paznokci. W dzisiejszych czasach coraz częściej jesteśmy zapracowanie, dlatego też zabieg wykonania manicure vinylux jest doskonałą propozycją.

Jakie zalety ma manicure vinylux?

Paznokcie vinylux są bardzo uniwersalne, dlatego też są w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Paznokcie mogą być pomalowane praktycznie na każdy kolor, nie tracąc przy tym tak naprawdę nic ze swojej atrakcyjności. Dla wielu osób jednym z największych plusów manicure vinylux będzie tzw. „efekt mokrego paznokcia”.

zdjęcie kobiecych paznokci po manicure

Lakiery vinylux

Warto wspomnieć również i o tym, że nowoczesne lakiery vinylux nie zasychają w odróżnieniu do tradycyjnych lakierów, które po pewnym czasie nie nadają się do normalnego użytku. Dużą zaletą vinylux jest również to, że efekt utrzymuje się przez bardzo długi okres czasu. Profesjonalnie położona warstwa można trzymać się nawet miesiąc. Specjaliści zalecają jednak, aby zabieg powtarzać co 2 tygodnie.