Kiedy warto udać się na opalanie natryskowe?

Opalenizna pożądana jest nie tylko przez kobiety, ale również mężczyzn. Dzięki niej ciało wygląda smuklej, a wszelkie niedoskonałości nie są, aż tak widoczne. Opalanie natryskowe to świetna alternatywa dla osób, które nie mogą lub nie chcą opalać się w sposób naturalny. To również znakomita opcja dla przeciwników solarium. Na zabieg warto udać się około 1-2 dni przed ważną uroczystością lub imprezą. Należy pamiętać, że nie jest to trwała forma opalania. Efekt utrzymuje się około 5-10 dni. Po tym czasie można zaobserwować schodzenie preparatu. Na szczęście dzieje się to równomiernie, więc nie musimy obawiać się nieestetycznych plam.

A może samoopalacz?

Niestety samodzielna aplikacja samoopalacza nie jest prosta. Z pewnością nie zrobimy tego tak dokładanie, jak za pomocą specjalistycznego urządzenia. Ponadto naprawdę dobry samoopalacz będzie kosztował nas powyżej 100 zł. Spektakularny efekt utrzyma się maksymalnie 1 dzień.

Ile kosztuje zabieg?

Zabieg opalania natryskowego będzie nas kosztował około 150 zł. Oczywiście zakupując karnet na kilka zabiegów zapłacimy nawet o połowę mniej. Czasami można trafić na atrakcyjną promocję, dzięki czemu opalanie wyniesie nas zaledwie kilkadziesiąt złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *