Kiedy warto udać się na opalanie natryskowe?

Opalenizna pożądana jest nie tylko przez kobiety, ale również mężczyzn. Dzięki niej ciało wygląda smuklej, a wszelkie niedoskonałości nie są, aż tak widoczne. Opalanie natryskowe to świetna alternatywa dla osób, które nie mogą lub nie chcą opalać się w sposób naturalny. To również znakomita opcja dla przeciwników solarium. Na zabieg warto udać się około 1-2 dni przed ważną uroczystością lub imprezą. Należy pamiętać, że nie jest to trwała forma opalania. Efekt utrzymuje się około 5-10 dni. Po tym czasie można zaobserwować schodzenie preparatu. Na szczęście dzieje się to równomiernie, więc nie musimy obawiać się nieestetycznych plam.

A może samoopalacz?

Niestety samodzielna aplikacja samoopalacza nie jest prosta. Z pewnością nie zrobimy tego tak dokładanie, jak za pomocą specjalistycznego urządzenia. Ponadto naprawdę dobry samoopalacz będzie kosztował nas powyżej 100 zł. Spektakularny efekt utrzyma się maksymalnie 1 dzień.

Ile kosztuje zabieg?

Zabieg opalania natryskowego będzie nas kosztował około 150 zł. Oczywiście zakupując karnet na kilka zabiegów zapłacimy nawet o połowę mniej. Czasami można trafić na atrakcyjną promocję, dzięki czemu opalanie wyniesie nas zaledwie kilkadziesiąt złotych.