Męskie zabiegi pielęgnacyjne – depilacja – estetyka i higiena

Coraz częściej mężczyźni korzystają z usług gabinetów kosmetycznych, ponieważ nie tylko wysportowana sylwetka, stylowa fryzura czy modny ubiór, ale także zadbana skóra są bardzo ważne dla wizerunku prawdziwego mężczyzny.

Metody depilacji w salonach kosmetycznych

Depilacja męska Wrocław wykonywana laserowo to zabieg skuteczny, o długotrwałym efekcie – laserem niszczy się mieszki włosowe, powodując zahamowanie ich wzrostu.

Usuwanie zbędnego owłosienia gorącym woskiem daje również bardzo dobre i trwałe wyniki, ale jest niestety bardzo bolesne i nie każdy mężczyzna jest w stanie zdecydować się na taki zabieg.

Sposoby stosowane zarówno w salonach jak i w domu

Nieco mniej efektywne, ale dające natychmiastowy skutek jest golenie owłosienia specjalną maszynką, jednak już po dwóch dniach włoski odrastają i staja się ciemniejsze oraz sztywniejsze.

Trochę lepsze pod względem działania są pianki i kremy, które zmiękczają i skruszają owłosienie. Po ich zastosowaniu skóra dłużej utrzymuje się gładka, a włoski, które odrastają są znacznie słabsze.

Depilacja męska Wrocław daje nie tylko estetyczny wygląd, ale także łatwiejsze zachowanie higieny ciała, a co za tym idzie również zdrowej, zadbanej skóry.