Jak mieć piękne brwi?

Duża część kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele uroku można zyskać, gdy zadba się o swoje brwi i nada im odpowiedni wygląd. Powinny być one ciemne, gęste i lśniące, a przede wszystkim – równe. Nic tak nie szpeci jak zaniedbane bądź źle wyskubane, na przykład za mocno, włoski, co nieraz nawet może wyglądać śmiesznie.

zabieg pielęgnacji damskich brwi

Odżywienie i wzmocnienie

Jeśli brwi są słabe i przerzedzone, należy wpierw o nie zadbać. Pomóc może smarowanie ich olejkiem rycynowym, na przykład na noc, a także stosowanie specjalistycznych odżywek. Kiedy zaś już odrosną, przyda się ich odpowiednia depilacja w celu nadania im pożądanego kształtu i wyeliminowania włosków, które wychodzą poza określony łuk. Najlepszym wyjściem będzie profesjonalna regulacja brwi we Wrocławiu, gdyż doświadczona kosmetyczka zrobi to o wiele lepiej niż można to zrobić samemu.

Idealne podkreślenie

Mnóstwo kobiet nie potrafi właściwie malować brwi. Kiedy nie umie się tego robić, lepiej będzie trwale zafarbować je henną, w gabinecie lub samodzielnie. Taki zabieg przeprowadzony po fachowej regulacji sprawi, że łuki będą wyglądać pięknie jak nigdy dotąd, na czym zyska cała twarz. Kiedy zaś woli się wykonywać makijaż brwi, lepiej postawić na ciemny cień niż kredkę.