Manicure hybrydowy – pomoc dla paznokci

czerwone paznokcie

Może się wydawać, że manicure hybrydowy jest jedynie sposobem na doraźne dodanie paznokciom urody. Jednak tak naprawdę jego wykonywanie może dać też długofalowe skutki – być z korzyścią dla zdrowia oraz wyglądu naturalnych płytek. W jaki sposób?

Można zapuścić paznokcie

Kobiety mające słabe, skłonne do łamania się płytki nieraz zauważają, że mogą je wreszcie zapuścić pod warstwą lakierów hybrydowych. Paznokcie hybrydowe są bardzo twarde i odporne na uszkodzenia. Gwarantuje to warstwa kilku preparatów, która w dodatku jest utwardzana lampą UV, co tworzy powłokę o rzeczywiście bardzo dużej wytrzymałości. Jeśli więc chce się zapuścić paznokcie, co do tej pory nie było możliwe ze względu na uporczywe łamanie się płytek, czy też uchronić swe długie paznokcie przed złamaniem, warto wykonać manicure hybrydowy we Wrocławiu czy innym mieście.

Zaoszczędzić paznokciom częstego malowania

Manicure hybrydowy utrzymuje się do kilku tygodni. W tym czasie każda kobieta musiałaby pomalować paznokcie normalnym lakierem kilka razy, a takie zabiegi, gdy są częste, nie wpływają dobrze na ich stan. Płytkom szkodzi zwłaszcza zmywanie lakieru zmywaczem, a sposobem, by tego uniknąć, a jednocześnie mieć pięknie pomalowane paznokcie, jest właśnie hybryda. Wrocław ma wiele salonów, gdzie można wykonać ten rodzaj stylizacji, może być to więc świetny pomysł, także na zachowanie paznokci w dobrej kondycji.