Efekt gładkiego cała na długo

Jak sprawić, aby przez całe lato nasze ciało było gładkie i piękne? Wiele kobiet nie chce już walczyć ze zbędnym owłosieniem tradycyjnymi metodami. Dlatego z miłą chęcią wybierają się do profesjonalnego salonu kosmetycznego, w którym będą mogły wykonać depilację pastą cukrową. 

Zabieg depilacji u kosmetyczki

W zależności od tego, czy mieszkamy w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi lub mniejszym mieście, będziemy musiały przygotować się na wyższą lub niższą cenę zabiegu. W mniejszych miejscowościach, może być ona nieco korzystniejsza. Tak naprawdę decydująca jest jednak renoma salonu kosmetycznego, w którym dokonuje się depilacji. Bardzo dobrze jest robić to u kosmetyczki, która wykonuję swoją pracę na wysokim poziomie. We Wrocławiu depilowanie cukrową pastą to możliwość cieszenia się efektem przez kilka tygodni. To spokój bez zaprzątania sobie głowy depilatorem czy tradycyjnymi maszynkami.

Nawilżaj skórę

Trzeba pamiętać, aby po zabiegu stosować kosmetyki intensywnie nawilżające skórę. Pasta cukrowa jest łatwa do wykonania, a cukier ze względu na swoje właściwości bardzo dobrze przylega do włosków, oblepiając je. Po nałożeniu pasty należy odczekać kilkanaście minut i zerwać plaster. Niektóre panie przyzwyczaiły się do dyskomfortu, jaki to sprawia i mówią, że efekt jest wart tego krótkotrwałego bólu przy zabiegu. Rezultat jest długotrwały, ponieważ wyrwane są włosy razem z cebulkami, więc zanim odrosną minie kilka tygodni. Wiele kobiet przyznaje, że kolejne włoski odrastające są dużo słabsze.